Nordlux Pontio (písková) Venkovní zahradní sloupky hliník IP54 2218208008
Code: 2218208008Product detailed description
Venkovní zahradní sloupek Pontio 15 od Nordluxu v geometrickém provedení ve 4 barevných variantách s možností paralelního zapojení.Additional parameters
| Category: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5704924010927 |
| Materiál: | Hliník |
| Šířka: | 15cm |
| Výška: | 85cm |
| Krytí: | IP54 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | písková |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Pontio |
| Maximální příkon: | 25W |
| Průměr základny: | 14,5cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)