Nordlux Petri (bílá) kov, sklo IP20 92746001
Code: 92746001Product detailed description
Jednoduché nástěnné/stropní svítidlo Nordlux Petri s alabastrovým skleněným stínítkemAdditional parameters
| Category: | Přisazená |
|---|---|
| EAN: | 5708839013332 |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | 9cm |
| Hmotnost: | 1,11kg |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | 30cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 60W |
| Průměr stínítka: | 30cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)