Nordlux Oja 42 IP54 3000/4000K bez stmívání (bílá) plast IP54 2210636101
Code: 2210636101Product detailed description
Stropní LED svítidlo Oja 42 IP54 3000/4000K nestmívatelné od Nordluxu kruhového tvaru v klasickém jednoduchém designu do koupelny.Additional parameters
| Category: | Přisazená |
|---|---|
| EAN: | 5704924013836 |
| Materiál: | Plast |
| Příkon: | 19W |
| Barevná teplota: | 3000/4000K |
| Energetická třída: | D |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP54 |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | 42cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 2200lm |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 30000 hodin |
| Kolekce: | Oja IP54 |
| Úhel paprsku: | 120° |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)