Nordlux Noorstad (černá) Venkovní zahradní sloupky kov, plast IP44 2318198003
Code: 2318198003Product detailed description
Zahradní sloupek Noorstad v architektonickém stylu vyzařuje příjemné rozptýlené světlo, které skvěle osvětlí příjezdovou cestu nebo terasu.Additional parameters
| Category: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5704924015588 |
| Materiál: | kov, plast |
| Výška: | 85,3cm |
| Krytí: | IP44 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 22cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Noorstad |
| Maximální příkon: | 25W |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)