Nordlux Nimal Double (černá) sklo, kov IP44 2310521003
Code: 2310521003Related products
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Product detailed description
Nástěnné svítidlo Nimal Double s vysokým krytím je vhodné do koupelny. Ve 2 barevných provedeních, ve stylu Art Deco s vroubkovaným stínítkem.Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924016295 |
| Materiál: | plast, kov |
| Hloubka: | 12,5cm |
| Výška: | 35cm |
| Krytí: | IP44 |
| Provedení: | černá |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | E14 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 25W |
| Průměr stínítka: | 7,8cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)