Nordlux Nico Round (černá) Venkovní nástěnná svítidla hliník, sklo IP54 2218231003
Code: 2218231003Related products
Product detailed description
Nástěnné venkovní světlo Nico Round vrhá světlo nahoru i dolů a umožňuje zapojení paralelního světla, ve třech barevných provedeních.Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924010958 |
| Materiál: | Hliník |
| Hloubka: | 9,5cm |
| Šířka: | 7,7cm |
| Výška: | 23,5cm |
| Hmotnost: | 0,84kg |
| Krytí: | IP54 |
| Provedení: | černá, antracit |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Nico |
| Maximální příkon: | 2x35W |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)