Nordlux Nama (100cm) černá Venkovní zahradní sloupky hliník, plast IP54 2118278003
Code: 2118278003Product detailed description
Solární zahradní sloupek Nama od Nordluxu v elegantním kulatém provedení, dobíjí se během dne slunečním zářením a aktivuje se při detekci pohybu. Dostupné ve dvou velikostech – výška 50 nebo 90 cm.Additional parameters
| Category: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5704924005015 |
| Materiál: | hliník, plast |
| Příkon: | 1W |
| Výška: | do 1m, 100cm |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP54 |
| Pohybový senzor: | ano |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 17cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 65lm |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 30000 hodin |
| Úhel paprsku: | 87° |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)