Nordlux Monolo 1-Kit (černá) plast IP20 2510300103
Code: 2510300103Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Vestavěná |
|---|---|
| EAN: | 5704924023187 |
| Materiál: | Plast |
| Příkon: | 4,8W |
| Výška: | 2,5cm |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Energetická třída: | E |
| Hmotnost: | 0,095kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP20 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Nastavitelná hlava: | ano |
| Provedení: | bílá, černá |
| Průměr: | 8,2cm |
| Stmívač: | ano |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 450lm |
| Typ bodovky: | vestavná směrovatelná |
| Typ stmívače/stmívání: | přes vypínač, 3 stupně |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | 100%, 50%, 16% |
| Vhodné dokoupit: | Nic - stačí klasický vypínač |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | ano |
| Životnost žárovky: | 30000 hodin |
| Kolekce: | Monolo |
| Montážní otvor: | 6,8cm |
| Montážní výška: | 2,3cm |
| Úhel paprsku: | 36° |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)