Nordlux MIB 6 (chrom) kov, plast IP20 61681033
Code: 61681033Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924014468 |
| Materiál: | kov, plast |
| Hloubka: | 17,1cm |
| Výška: | 20cm |
| Délka kabelu: | 180cm |
| Krytí: | IP20 |
| Nastavitelná hlava: | ano |
| Odpojitelný kabel: | ano |
| Provedení: | chrom |
| Průměr: | 6cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Vypínač: | na lampičce |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Mib |
| Maximální příkon: | 20W |
| Průměr základny: | 10cm |
| Úhel paprsku: | 90° |
Be the first who will post an article to this item!
.png)