Nordlux Matis Clamp (černá) kov, plast IP20 2512222003
Code: 2512222003Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Lampy |
|---|---|
| EAN: | 5704924024412 |
| Materiál: | kov, plast |
| Hloubka: | 28cm |
| Délka kabelu: | 150cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | plast |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 12,5cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Vypínač: | na lampičce |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Matis |
| Maximální příkon: | 15W |
| Výška stínítka: | 14,5cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)