Nordlux Marisol 100 (bílá) plast IP65 2410176101
Code: 2410176101Related products
Product detailed description
Výkonné LED svítidlo Nordlux Marisol s vysokým krytím v bílém provedení,Additional parameters
| Category: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5704924017902 |
| Materiál: | Plast |
| Délka: | 100cm |
| Příkon: | 13,5cm |
| Šířka: | 6,2cm |
| Výška: | 3,6cm |
| Barevná teplota: | 4000K |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP65 |
| Možnost paralelního zapojení: | ne |
| Provedení: | bílá |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 1500lm |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 25000 hodin |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)