Nordlux Malte (galvanizovaná ocel) Venkovní nástěnná svítidla kov, plast IP54 21861031
Code: 21861031Related products
Product detailed description
Jednoduché, stylové a příjemné venkovní nástěnné svítidlo v odolném galvanizovaném provedeníAdditional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5701581100046 |
| Materiál: | galvanizovaná ocel |
| Hloubka: | 9,5cm |
| Hmotnost: | 1,6kg |
| Krytí: | IP54 |
| Provedení: | galvanizovaná ocel |
| Průměr: | 24cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Malte |
| Maximální příkon: | 60W |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)