Nordlux Malaika 49 (bílá) hliník, plast IP44 2310201001
Code: 2310201001Related products
Product detailed description
Koupelnové svítidlo Malaika 49 se skvěle hodí vedle zrcadla, kde posvítí a díky vestavěné zásuvce usnadní zapojení fénu nebo holicího strojku. Dostupné v bílé a černé barevné variantě.Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924016059 |
| Materiál: | hliník, plast |
| Délka: | 49,4cm |
| Příkon: | 6W |
| Šířka: | 5,5cm |
| Výška: | 7cm |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Energetická třída: | E |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP44 |
| Provedení: | bílá |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 540lm |
| Vypínač: | na lampičce |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 20000 hodin |
| Kolekce: | Malaika |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)