Nordlux Luxembourg Sensor (galvanizovaná ocel) Venkovní nástěnná světla s čidlem kov, sklo IP54 22661031
Code: 22661031Related products
Product detailed description
Venkovní nástěnné svítidlo s nezaměnitelným skandinávským designem z odolné galvanizované oceli s pohybovým senzoremAdditional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5701581020054 |
| Materiál: | kov, sklo |
| Hloubka: | 47cm |
| Výška: | 27cm |
| Kabel součástí balení: | není |
| Krytí: | IP54 |
| Max. vzdálenost: | 8m |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Pohybový senzor: | ano |
| Provedení: | galvanizovaná ocel |
| Průměr: | 26cm |
| Soumrakový senzor: | ano |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Luxembourg |
| Maximální příkon: | 60W |
| Průměr základny: | 11,5cm |
| Úhel paprsku: | 100° |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)