Nordlux Luxembourg (černá) Venkovní nástěnná svítidla kov, sklo IP54 22671003
Code: 22671003Related products
Product detailed description
Venkovní nástěnné svítidlo s nezaměnitelným skandinávským designem ve čtyřech barevných provedeníchAdditional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5701581004047 |
| Materiál: | galvanizovaná ocel |
| Hloubka: | 42cm |
| Výška: | 27cm |
| Hmotnost: | 1,04kg |
| Krytí: | IP54 |
| Provedení: | černá, rezavá |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Luxembourg |
| Maximální příkon: | 60W |
| Průměr stínítka: | 27,5cm |
| Průměr základny: | 11,5cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)