Nordlux Lismore (chrom) plast IP20 76730001
Code: 76730001Product detailed description
Sada čtyř stropních bodových LED svítidel Nordlux Lismore v chromovém provedení dodávaná včetně transformátoruAdditional parameters
| Category: | Přisazená |
|---|---|
| EAN: | 5701581210684 |
| Materiál: | Plast |
| Příkon: | 4x0,7W |
| Výška: | 0,6cm |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Energetická třída: | F |
| Hmotnost: | 0,2kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP20 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | chrom |
| Průměr: | 6cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 75lm |
| Typ bodovky: | vestavná |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 30000 hodin |
| Další informace: | Balení obsahuje 4ks produktu. |
| Montážní otvor: | 6cm |
| Montážní výška: | min. 0,8cm |
| Úhel paprsku: | 120° |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)