Nordlux Linton (galvanizovaná ocel) Venkovní zahradní sloupky kov, plast IP54 2218308031
Code: 2218308031Product detailed description
Odolný zahradní sloupek Linton od Nordluxu poskytuje rozptýlené světlo a je vhodné do drsného počasí, dostupné ve dvou barevných provedeních.Additional parameters
| Category: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5704924011078 |
| Materiál: | kov, plast |
| Výška: | 80cm |
| Krytí: | IP54 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | galvanizovaná ocel |
| Průměr: | 13cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Linton |
| Maximální příkon: | 15W |
| Průměr základny: | 14,5cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)