Nordlux Lilibeth (hnědá) kov, sklo IP20 2312931018
Code: 2312931018Related products
Product detailed description
Nástěnné svítidlo Lilibeth od Nordluxu kombinuje opálovou skleněnou kopuli a poličku, kterou využijete v chodbě, ložnici nebo dětském pokoji. Dostupné ve 4 barevných provedeních.Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924016004 |
| Materiál: | Kov |
| Délka: | 35cm |
| Hloubka: | 16cm |
| Výška: | 16cm |
| Barva kabelu: | bílá |
| Délka kabelu: | 150cm |
| Hmotnost: | 1,55kg |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | plast |
| Odpojitelný kabel: | ano |
| Provedení: | bílá, hnědá |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač (při zapojení "do zdi") nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Vypínač: | na kabelu |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E14 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 25W |
| Průměr stínítka: | 15cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)