Nordlux LED žárovka T95 4,1W E27 1800K (kouřová) Dekorativní žárovky sklo, hliník IP20 2480052747
Code: 2480052747Product detailed description
Designová žárovka Nordlux LED žárovka 4,1W E27Additional parameters
| Category: | Design |
|---|---|
| EAN: | 5704924018183 |
| Materiál: | sklo, hliník |
| Příkon: | 4,1W |
| Výška: | 19,6cm |
| Barevná teplota: | 1800K |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | kouřová |
| Průměr: | 9,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 100lm |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Úhel paprsku: | 360° |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)