Nordlux LED žárovka Spiral Deco Standard 7W E27 2200K (zlatá) Dekorativní žárovky sklo 2080262758
Code: 2080262758Product detailed description
Designová Nordlux LED žárovka Spiral Deco Standard 7W E27Additional parameters
| Category: | Design |
|---|---|
| EAN: | 5704924000300 |
| Materiál: | Sklo |
| Výška: | 29cm |
| Barevná teplota: | 2000K |
| Důležité info: | Pro funkci stmívání je nutné dokoupit externí stmívač. |
| Energetická třída: | F |
| Provedení: | zlatá |
| Průměr: | 16cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 600lm |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Maximální příkon: | 7W |
| Úhel paprsku: | 330° |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)