Nordlux LED žárovka Smart Deco Gold Globe 4,7W E27 2200K (jantarová) Dekorativní žárovky sklo 2170122747
Code: 2170122747Related products
Product detailed description
Designová chytrá stmívatelná LED žárovka pro svítidla se závitem E27. V jantarovém provedení.Additional parameters
| Category: | Smart |
|---|---|
| EAN: | 5704924006432 |
| Materiál: | Sklo |
| Příkon: | 4,7W |
| Výška: | 26cm |
| Barevná teplota: | 2200K |
| Energetická třída: | G |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Provedení: | jantarová |
| Průměr: | 20cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 380lm |
| Typ stmívače/stmívání: | přes aplikaci/smart ovladač |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Úhel paprsku: | 360° |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)