Nordlux LED žárovka Retro Tubular 3,5W E27 1800K (zlatá) Dekorativní žárovky sklo 2080142758
Code: 2080142758Product detailed description
Designová Nordlux LED žárovka Retro Tubular 3,5W E27Additional parameters
| Category: | Design |
|---|---|
| EAN: | 5704924000188 |
| Materiál: | Sklo |
| Výška: | 11,2cm |
| Barevná teplota: | 1800K |
| Energetická třída: | G |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Provedení: | zlatá |
| Průměr: | 4,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 120lm |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Maximální příkon: | 3,5W |
| Úhel paprsku: | 330° |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)