Nordlux LED žárovka Pattern 6W E27 1800K (černá) Dekorativní žárovky sklo 2290012703
Code: 2290012703Product detailed description
Designová žárovka Nordlux LED žárovka Pattern 6W E27Additional parameters
| Category: | Design |
|---|---|
| EAN: | 5400848002979 |
| Materiál: | Sklo |
| Příkon: | 6W |
| Výška: | 17,2cm |
| Barevná teplota: | 1800K |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 12,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 100lm |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Úhel paprsku: | 360° |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)