Nordlux LED žárovka GU10 6,2W 2700K stmívatelná (čirá) LED žárovky sklo 5184002821
Code: 5184002821Related products
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
145 Kč
–2 %
HG HG čistič oken HGCO
Skladem
141 Kč
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Product detailed description
Nordlux LED žárovka GU10 6,2W 2700K stmívatelnáAdditional parameters
| Category: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 6923933817276 |
| Materiál: | Sklo |
| Výška: | 5,5cm |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Energetická třída: | F |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Provedení: | čirá |
| Průměr: | 5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 450lm |
| Závit: | GU10 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Maximální příkon: | 6,2W |
| Úhel paprsku: | 36° |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)