Nordlux LED žárovka GU10 4,7W 2700K 3ks (čirá) LED žárovky plast 5174008923
Code: 5174008923Product detailed description
Nordlux LED žárovka GU10 4,7W 2700K 3ksAdditional parameters
| Category: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 6923933818068 |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 5,5cm |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Energetická třída: | F |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Provedení: | čirá |
| Průměr: | 5cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 345lm |
| Závit: | GU10 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Maximální příkon: | 4,8W |
| Úhel paprsku: | 36° |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)