Nordlux Lønstrup 32 Sensor (galvanizovaná ocel) Venkovní nástěnná světla s čidlem kov, sklo IP44 71412031
Code: 71412031Related products
Product detailed description
Klasické jednoduché venkovní nástěnné svítidlo poskytující krásné měkké světlo v galvanizovaném provedení s pohybovým senzoremAdditional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5701581278073 |
| Materiál: | galvanizovaná ocel |
| Hloubka: | 36cm |
| Výška: | 29cm |
| Hmotnost: | 1,84kg |
| Krytí: | IP44 |
| Provedení: | galvanizovaná ocel |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Lønstrup |
| Maximální příkon: | 60W |
| Průměr stínítka: | 32cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)