Nordlux Kyklop Ripple (černá) Venkovní nástěnná svítidla hliník, sklo IP54 2318051003
Code: 2318051003Related products
Product detailed description
Nordlux Kyklop Ripple je moderní venkovní nástěnné svítidlo se zvlněným povrchem, které osvětluje okolí směrem nahoru i dolů. Dostupné v černé a rezavé variantě.Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924015502 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Hloubka: | 14cm |
| Výška: | 25,4cm |
| Krytí: | IP54 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | černá |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Kyklop |
| Maximální příkon: | 2x25W |
| Průměr stínítka: | 8,6cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)