Nordlux Konchi (bílá) kov, plast IP20 2312901001
Code: 2312901001Related products
Product detailed description
Nástěnné svítidlo Konchi ve tvaru mušle poskytuje příjemné rozptýlené světlo, které se skvěle hodí do dětského pokoje. Dostupné ve dvou barevných provedeních.Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924015984 |
| Materiál: | Plast |
| Hloubka: | 10,5cm |
| Výška: | 20,5cm |
| Barva kabelu: | bílá |
| Délka kabelu: | 150cm |
| Hmotnost: | 0,5kg |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | plast |
| Odpojitelný kabel: | ano |
| Provedení: | bílá |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač (při zapojení "do zdi") nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Vypínač: | na kabelu |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E14 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 25W |
| Průměr stínítka: | 20cm |
| Průměr základny: | 10cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)