Nordlux Kettle Tripod 31 (černá) Zavěšení a stojany kov, dřevo 2018035003
Code: 2018035003Related products
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
270 Kč
–2 %
HG Čistič HG 250 ml HG4V1PK
Skladem
262 Kč
Product detailed description
Elegantní trojnohý stojan pro světlo KettleAdditional parameters
| Category: | OSVĚTLENÍ |
|---|---|
| EAN: | 5701581496385 |
| Materiál: | kov, dřevo |
| Délka: | 15,7cm |
| Šířka: | 17,9cm |
| Výška: | 34cm |
| Provedení: | černá, ostatní |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Kettle |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)