Nordlux Kettle Tripod 110 (dřevo) Zavěšení a stojany kov, dřevo 2018044014
Code: 2018044014Related products
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Product detailed description
Elegantní trojnohý stojan pro světlo KettleAdditional parameters
| Category: | OSVĚTLENÍ |
|---|---|
| EAN: | 5701581496682 |
| Materiál: | kov, dřevo |
| Délka: | 32cm |
| Šířka: | 36,7cm |
| Výška: | 104cm |
| Provedení: | dřevo, ostatní |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Kettle |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)