Nordlux Helix (COR-TEN ocel) Venkovní zahradní sloupky COR-TEN ocel IP44 77499938
Code: 77499938Product detailed description
Jedinečný zahradní sloupek Helix od Nordluxu ve dvou materíálech - galvanizovaná ocel a COR-TEN ocel.Additional parameters
| Category: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5704924005909 |
| Materiál: | COR-TEN ocel |
| Výška: | 80cm |
| Hmotnost: | 2,67kg |
| Krytí: | IP44 |
| Provedení: | COR-TEN ocel |
| Průměr: | 8cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Helix |
| Maximální příkon: | 8W |
| Průměr základny: | 15cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)