Nordlux Griffin (černá, kouřové sklo) Venkovní zahradní sloupky kov, plast IP44 2218158047
Code: 2218158047Product detailed description
Moderní zahradní sloupek ze série Griffin poskytuje díky kouřovému stínítku příjemné osvětlení v tmavých koutech exteriéru.Additional parameters
| Category: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5704924010828 |
| Materiál: | kov, plast |
| Šířka: | 14,5cm |
| Výška: | 80cm |
| Krytí: | IP44 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | černá, kouřové sklo |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Griffin |
| Maximální příkon: | 15W |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)