Nordlux Franca (opálové sklo, mosaz) kov, sklo IP20 2312506035
Code: 2312506035Product detailed description
Stropní svítidlo Franca propojuje klasický lustr s moderním přístupem. Vintage detaily v kombinaci s moderním nádechem, skleněné kopule vydávají příjemné rozptýlené světlo.Additional parameters
| Category: | Přisazená |
|---|---|
| EAN: | 5704924015908 |
| Materiál: | kov, sklo |
| Šířka: | 46cm |
| Výška: | 18cm |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | opálové sklo, mosaz |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | E14 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Franca |
| Maximální příkon: | 3x40W |
| Průměr stínítka: | 13cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)