Nordlux Fallon 6 3-step (černá, ocelový kroužek) kov, plast IP20 47540103
Code: 47540103Product detailed description
Kruhové stropní svítidlo Fallon od Nordluxu s přepínačem intenzity svíceníAdditional parameters
| Category: | Přisazená |
|---|---|
| EAN: | 5701581445888 |
| Materiál: | Plast |
| Příkon: | 5,5W |
| Výška: | 6cm |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Energetická třída: | F |
| Hmotnost: | 0,28kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP20 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | bílá, bílý kroužek, černá, ocelový kroužek |
| Průměr: | 10cm |
| Stmívač: | ano |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 500lm |
| Typ bodovky: | přisazená |
| Typ stmívače/stmívání: | přes vypínač, 3 stupně |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | celé stínítko, prostředek, vnější kroužek |
| Vhodné dokoupit: | Nic - stačí klasický vypínač |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 20000 hodin |
| Kolekce: | Fallon |
| Úhel paprsku: | 110° |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)