Nordlux Don Smart 3ks (černá) plast, kov IP65 2210500003
Code: 2210500003Product detailed description
Chytrá vestavná svítidla Don od Nordluxu s možností nastavení barevné teploty od studené po teplou bílou nebo výběru z miliónů barev. Možnost paralelního zapojení, stmívatelné. Ve dvou barevných provedeních - černé a bílé, dostupné v balení po 3 kusech.Additional parameters
| Category: | Vestavěná |
|---|---|
| EAN: | 5704924013270 |
| Materiál: | Plast |
| Příkon: | 3x4,7W |
| Výška: | 5,4cm |
| Barevná teplota: | 2200-6500K |
| Energetická třída: | G |
| Hmotnost: | 0,35kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP65 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | bílá, černá |
| Průměr: | 8,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 320lm |
| Typ bodovky: | vestavná |
| Typ stmívače/stmívání: | telefon nebo dálkový ovladač |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (je dostupných více funkcionalit - např. i přednastavené moody apod.) |
| Vhodné dokoupit: | Smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 20000 hodin |
| Další informace: | Balení obsahuje 3ks produktu. |
| Montážní otvor: | 8,5cm |
| Montážní výška: | min. 6,8cm |
| Úhel paprsku: | 60° |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)