Nordlux Dial 45 (černá) kov IP20 2213353003
Code: 2213353003Product detailed description
Závěsné světlo Dial 45 v geometrickém provedení je návratem do 50.let, vyberte si některé ze 4 barev.Additional parameters
| Category: | Lustry |
|---|---|
| EAN: | 5704924013737 |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 17,5cm |
| Barva kabelu: | bílá |
| Délka kabelu: | 200cm |
| Hmotnost: | 1,4kg |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | plast |
| Provedení: | bílá, černá |
| Průměr: | 45cm |
| Průměr baldachýnu: | 12cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Barva baldachýnu: | černá |
| Kolekce: | Dial |
| Maximální příkon: | 40W |
| Průměr stínítka: | 45cm |
| Výška baldachýnu: | 9cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)