Nordlux Desi 28 (černá) Venkovní nástěnná svítidla hliník, plast IP44 77646003
Code: 77646003Related products
Product detailed description
Elegantní a jednoduché nástěnné/stropní svítidlo v matném odstínu změkčujícím světlo se stínítkem odolným proti mechanickému poškozeníAdditional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5701581250987 |
| Materiál: | Hliník |
| Hloubka: | 8cm |
| Výška: | 8cm |
| Hmotnost: | 1,1kg |
| Krytí: | IP44 |
| Provedení: | černá |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Desi |
| Maximální příkon: | 2x12W |
| Průměr stínítka: | 27,5cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)