Nordlux Delux textilní závěs (černá) Zavěšení a stojany kov, plast IP20 2412023003
Code: 2412023003Related products
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
270 Kč
–2 %
HG Čistič HG 250 ml HG4V1PK
Skladem
262 Kč
Product detailed description
Jednoduchý textilní závěs Nordlux Delux. Délka závěsu 200 cm.Additional parameters
| Category: | OSVĚTLENÍ |
|---|---|
| EAN: | 5704924017148 |
| Materiál: | kov, plast |
| Výška: | 9,6cm |
| Délka kabelu: | 200cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Provedení: | černá |
| Závit: | E27 |
| Maximální příkon: | 60W |
| Průměr základny: | 12,4cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)