Nordlux Contina (opálové sklo, černá) kov, sklo IP20 2010953003
Code: 2010953003Product detailed description
Contina - atraktivní a zároveň funkční světlo - lehký rám je doplněn kulatými stínidly z opálového sklaAdditional parameters
| Category: | Lustry |
|---|---|
| EAN: | 5704924001703 |
| Materiál: | Kov |
| Délka: | 90cm |
| Výška: | 41cm |
| Barva kabelu: | bílá |
| Délka kabelu: | 200cm |
| Hmotnost: | 2,3kg |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Provedení: | opálové sklo, černá |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | G9 |
| Žárovka: | ne |
| Délka baldachýnu: | 40cm |
| Počet stínítek: | 3 |
| Kolekce: | Contina |
| Maximální příkon: | 3x5W |
| Průměr stínítka: | 10cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)