Nordlux Cardiff (černá) Venkovní zahradní sloupky hliník, sklo IP44 74398003
Code: 74398003Product detailed description
Krásný elegantní zahradní sloupek v retro designu z černého kovu se skleněnými průhledyAdditional parameters
| Category: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5701581256972 |
| Materiál: | Hliník |
| Výška: | 100cm |
| Hmotnost: | 1,58kg |
| Krytí: | IP44 |
| Provedení: | černá |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Cardiff |
| Maximální příkon: | 60W |
| Průměr stínítka: | 22,5cm |
| Průměr základny: | 15cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)