Nordlux Blokhus (měď) Venkovní zahradní sloupky kov, sklo IP54 25078030
Code: 25078030Product detailed description
Krásná a elegantní zahradní lampa v klasickém funkčním designu ve třech provedeních s úpravou odolnou proti klimatickým podmínkámAdditional parameters
| Category: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5701581123045 |
| Materiál: | galvanizovaná ocel |
| Výška: | 92cm |
| Hmotnost: | 2,14kg |
| Krytí: | IP54 |
| Provedení: | měď |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Blokhus |
| Maximální příkon: | 60W |
| Průměr stínítka: | 22cm |
| Průměr základny: | 15cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)