Nordlux Birk (černá) Venkovní zahradní sloupky hliník, plast IP44 45518003
Code: 45518003Product detailed description
Kulatý zahradní sloupek Birk od Nordluxu. Elegantní zpracování v odolném kovu. Dostupný v černé barvěAdditional parameters
| Category: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5701581363984 |
| Materiál: | Hliník |
| Výška: | 80cm |
| Hmotnost: | 1,52kg |
| Krytí: | IP44 |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 9cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Birk |
| Maximální příkon: | 40W |
| Průměr základny: | 13,2cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)