Nordlux Beroni (černá) kov, plast IP20 2412336003
Code: 2412336003Related products
Product detailed description
Kovové stropní svítidlo Beroni tvořené zahnutými dráty tvoří fascinující hru světla a stínů.Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924018473 |
| Materiál: | kov, plast |
| Výška: | 15cm |
| Barva základny: | černá |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 40,2cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Beroni |
| Maximální příkon: | 60W |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)