Nordlux Berlo (černá) Venkovní nástěnná svítidla kov, plast IP44 2418191003
Code: 2418191003Related products
Product detailed description
Venkovní nástěnné svítidlo Berlo s elegantními křivkami v černém provedení poskytne příjemné neoslňující osvětlení v okolí domu.Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924017643 |
| Materiál: | kov, plast |
| Hloubka: | 30,8cm |
| Šířka: | 21,2cm |
| Výška: | 39cm |
| Krytí: | IP44 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 21cm |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 10W |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)