Nordlux Asbol (černá) Venkovní nástěnná svítidla IP44 84971003
Code: 84971003Related products
Product detailed description
Venkovní nástěnné svítidlo Asbol od Nordluxu. Kombinace skla a kovového válcovitého pláště. Výměnná šablona pro různou podobu paprskůAdditional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5701581401389 |
| Materiál: | Hliník |
| Hloubka: | 9,5cm |
| Příkon: | 2x6,5W |
| Šířka: | 7cm |
| Výška: | 15cm |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Energetická třída: | F |
| Hmotnost: | 0,54kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP54 |
| Provedení: | černá |
| Stmívatelné: | ne |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 25000 hodin |
| Kolekce: | Asbol |
| Úhel paprsku: | 120° |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)