Nordlux Artilus (černá) Venkovní nástěnná svítidla hliník, sklo IP54 2418151003
Code: 2418151003Related products
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924017629 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Šířka: | 10,15cm |
| Výška: | 16,7cm |
| Krytí: | IP54 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 6,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 2x25W |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)