Nordlux Artego Round (černá, opálové sklo) Venkovní nástěnná svítidla hliník, plast IP54 46941003
Code: 46941003Related products
Product detailed description
Kulaté venkovní nástěnné svítidlo Artego Round od Nordluxu. Kovový kryt a úsporné LED provedení. Možnost paralelního zapojeníAdditional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5701581410183 |
| Materiál: | Hliník |
| Hloubka: | 5cm |
| Příkon: | 7,2W |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Energetická třída: | F |
| Hmotnost: | 0,62kg |
| Index podání barev (CRI): | 82 Ra |
| Krytí: | IP54 |
| Provedení: | černá, opálové sklo |
| Průměr: | 15cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 468lm |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 20000 hodin |
| Kolekce: | Artego |
| Úhel paprsku: | 120° |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)