Nordlux Arki 100 (galvanizovaná ocel) Venkovní zahradní sloupky kov, plast IP54 2118108031
Code: 2118108031Product detailed description
Venkovní zahradní sloupek Arki 100 od Nordluxu s elegantním vzhledem z černého matného kovu nebo v galvanizovaném provedení.Additional parameters
| Category: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5704924004698 |
| Materiál: | galvanizovaná ocel |
| Hloubka: | 32,5cm |
| Výška: | 100cm |
| Hmotnost: | 2,57kg |
| Krytí: | IP54 |
| Provedení: | černá, galvanizovaná ocel |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Arki |
| Maximální příkon: | 20W |
| Průměr stínítka: | 20cm |
| Průměr základny: | 14,6cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)