Nordlux Andor Square (nerezová ocel) Venkovní vestavné zemní osvětlení hliník, ocel IP67 2218410034
Code: 2218410034Related products
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Product detailed description
Vestavěné zemní světlo Andor Square od Nordluxu v provedení z nerezové oceli s možností paralelního zapojení.Additional parameters
| Category: | Venkovní |
|---|---|
| EAN: | 5704924012495 |
| Materiál: | hliník, ocel |
| Délka: | 11cm |
| Šířka: | 11cm |
| Výška: | 14,8cm |
| Krytí: | IP67 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | nerezová ocel |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Andor |
| Maximální příkon: | 15W |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)