Nordlux Andor Round (nerezová ocel) Venkovní vestavné zemní osvětlení hliník, ocel IP67 2218400034
Code: 2218400034Related products
Product detailed description
Vestavěné zemní světlo Andor Round od Nordluxu v provedení z nerezové oceli s možností paralelního zapojení.Additional parameters
| Category: | Venkovní |
|---|---|
| EAN: | 5704924012488 |
| Materiál: | hliník, ocel |
| Výška: | 14,8cm |
| Krytí: | IP67 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | nerezová ocel |
| Průměr: | 11cm |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Andor |
| Maximální příkon: | 15W |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)